Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Więcej informacji

Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

Działamy w branży od ponad 15 lat, współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak osobami prywatnymi i klientami instytucjonalnymi.

Nasz Zespół tworzą zdolni graficy, programiści, copywriterzy, specjaliści od social media i reklamy internetowej. Od wielu lat stawiamy sklepy na różnych platformach sprzedażowych, od tych abonamentowych jak Shoper, Redcart, Shoplo, po te z licencją samodzielną jak Prestashop czy Woocommerce.

Tworzymy modyfikacje, które pozwolą na sprawne i profesjonalne działanie twojego sklepu internetowego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z dostępnych u nas produktów. Twój sukces to nasz sukces!

Podstawą prowadzenia sklepów internetowych są oryginalne moduły usprawniające poruszanie się po nich. Mamy wszystko, czego potrzebujesz by zaistnieć w sieci. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.