do kasy suma: 0,00 zł
Regulamin sklepu internetowego na platformie shoper 0
Regulamin sklepu internetowego

Regulamin sklepu internetowego shoper.

3 ważne najważniejsze cechy.

Każdy właściciel sklepu internetowego, na początku swojej przygody z ecommerce, staje przed niełatwym zadaniem.

Jak napisać regulamin sklepu internetowego?

Jak to zrobić, aby regulamin sklepu internetowego był prawidłowy i aby spełniał swoje role. Te role bowiem, są dwie. Pierwszą rolą regulaminu sklepu internetowego jest ochrona konsumentów - klientów kupujących w sklepie internetowym. Drugą rolą regulaminy sklepu internetowego jest ochrona właściciela sklepu internetowego. Posiadanie aktualnego, zgodnego z prawem regulaminu sklepu internetowego jest niezbędne, aby sprzedawać w Internecie. Regulamin sklepu internetowego chroni zarówno konsumentów kupujących w sklepie, jak i właściciela sklepu internetowego. Operatorzy płatności również wymagają aby sklep posiadał opublikowany regulamin sklepu internetowego, przed uruchomieniem w nim płatności. W tym tekście na podstawie doświadczeń i współpracy z firmą Shoper, przedstawiamy 3 cechy dobrego regulaminy sklepu internetowego. 

Specjalnie dla czytelników naszego bloga mamy kod rabatowy na aplikację Shoper Regulaminy PRO, dzięki której możesz stworzyć unikatowy regulaminy dla Twojego sklepu internetowego. 

Wejdź na https://www.shoper.pl/aplikacje/shoper-regulaminy-pro/ i skorzystaj przy zakupie z kodu rabatowego: imodulesShoperRegulaminyPRO.

Kod rabatowy jest przygotowany specjalnie dla klientów imodules.pl. 

Przedstawiamy poniżej 3 cechy dobrego regulaminy sklepu internetowego.

 1. Unikatowy regulamin, dostosowany do naszego sklepu internetowego

  Istnieje olbrzymia pokusa, aby gdzieś w internecie znaleźć wzór regulaminu sklepu internetowego. Następnie go przerobić… na swoje potrzeby. Żeby pójść jako właściciel sklepu internetowego “na skróty” w kwestii stworzenia regulaminu sklepu. Jednak prawda jest taka, że taki, samodzielnie napisany na bazie wzoru regulamin, nie będzie ani chronił nas - właścicieli sklepu internetowego, ani konsumentów. Będzie on pełen błędów, luk i braków logicznych.

  Jakie jest rozwiązanie?

  Rozwiązaniem jest wykorzystanie profesjonalnej aplikacji do stworzenia regulaminu sklepu internetowego. Profesjonalny kreator regulaminu sklepu internetowego, przeprowadzi nas krok po kroku przez proces tworzenia regulaminu. Taki kreator uwzględni nasze odpowiedzi na kluczowe pytania. Na bazie tych odpowiedzi, oraz najważniejszych elementów, powstaje zgodny z prawem, oraz unikatowy, specjalnie dla naszego sklepu przygotowany regulamin. Takim kreatorem, kilkoma kliknięciami możesz stworzyć unikatowy, dopasowany do Twojego sklepu, zgodny z prawem regulamin dzięki aplikacji Shoper Regulaminy PRO w Shoper App Store.
  Zyskaj rabat przy zakupie regulaminu, korzystając z kodu rabatowego: imodulesShoperRegulaminyPRO.

 2. Automatycznie aktualizowany regulamin sklepu internetowego

  Wybierając sposób lub partnera który stworzy nam regulamin sklepu internetowego, warto pamiętać o tym, jak często zmienia się w Polsce prawo. Również prawo obowiązujące sklepy ecommerce. W samym 2021 roku, pojawiło się co najmniej 6 zmian w prawie, w wyniku których regulaminy sklepów internetowych powinny być zaktualizowane. W roku 2022 były 4 takie zmiany, wpływające na wygląd regulaminów sklepu. Warto mieć więc regulamin sklepu internetowego… który sam się aktualizuje, bez ingerencji z Twojej strony - ze strony właściciela sklepu internetowego. Takie automatyczne aktualizacje są częścią rocznego abonamentu aplikacji Shoper Regulaminy PRO. Każdy właściciel sklepu który kupuje aplikację Shoper Regulaminy PRO, może w czasie trwania abonamentu spać spokojnie. Jego regulamin sklepu internetowego jest w czasie trwania abonamentu automatycznie aktualizowany. Bez dodatkowych opłat.

 3. Regulamin sklepu internetowego zgodny z dyrektywą Omnibus

  Zmiany w prawie które weszły w życie w Polsce w styczniu 2023 roku, również mają wpływ na kształt i zawartość regulaminu sklepu internetowego.

  Zmiany polegają na przykład:

 • na podaniu numeru telefonu do sklepu zapewniającego szybki i efektywny kontakt
 • na zmianie brzmienia postanowienia dotyczącego odpowiedzialności sprzedawcy

Aplikacja Shoper Regulaminy PRO w Shoper App Store spełnia również te wymogi i generuje - z Twoją pomocą w kreatorze, zgodne z wymogami Omnibus regulaminy sklepu internetowego.

Wejdź na https://www.shoper.pl/aplikacje/shoper-regulaminy-pro/ i skorzystaj przy zakupie z kodu rabatowego: imodulesShoperRegulaminyPRO.


Kod rabatowy jest przygotowany specjalnie dla klientów imodules.pl.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl