do kasy suma: 0,00 zł
Regulamin sklepu internetowego na platformie shoper
Regulamin sklepu internetowego

Jak to zrobić, aby regulamin sklepu internetowego był prawidłowy i aby spełniał swoje role. Te role bowiem, są dwie. Pierwszą rolą regulaminu sklepu internetowego jest ochrona konsumentów - klientów kupujących w sklepie internetowym. Drugą rolą regulaminy sklepu internetowego jest ochrona właściciela sklepu internetowego.

czytaj całość »
Co powinien posiadać skuteczny sklep internetowy?
Co powinien posiadać skuteczny sklep internetowy?

Podstawą skutecznego sklepu internetowego jest pomysł biznesowy. Od tego bez wątpienia należy zacząć. Gdy masz już pomysł i wiesz jak chcesz zarabiać na handlu online, wówczas potrzebujesz postawić własny sklep internetowy. W następnym kroku trzeba będzie go zoptymalizować, poszukując najskuteczniejszych rozwiązań rynkowych i upraszczając ścieżkę zakupową. Na szczęście w tym pomogą CI specjaliści, którzy podpowiedzą, a nawet zrobią wszystko za Ciebie.

czytaj całość »
Darmowe dodatki dla Twojego sklepu
Darmowe dodatki dla Twojego sklepu

 

Dobry sklep internetowy to taki, który generuje wysoką sprzedaż i jest pozytywnie odbierany przez klientów, a cały proces zakupowy jest przyjazny dla użytkowników i w pełni zautomatyzowany. Aby tak się stało muszą zostać spełnione pewne kryteria. Podstawą jest dobrze rozmieszczone menu, odpowiednio wyeksponowane produkty oraz prosty i intuicyjny koszyk pozwalający sprawnie dokonać zakupów. 

czytaj całość »
Zmieniamy się dla was!
Zmieniamy się dla was!

 

Ostatnie lata to dynamiczny rozwój branży e-commerce. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów ponad 3 lata temu powstał nasz sklep. Chcieliśmy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i tworzyć rozwiązania dla klientów sektora e-commerce. W tym czasie zajmowaliśmy się tworzeniem sklepów internetowych na różnych platformach i ich optymalizacją. W międzyczasie przeszliśmy rebranding. Obecnie jesteśmy autoryzowanym resellerem platformy Shoper.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl