Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Więcej informacji

Autouzupełnianie atrybutów alt i title

161.79 zł (netto)
199,00 zł (brutto)
Brutto

Skrypt który automatycznie uzupełnia atrybut title w linkach oraz alt i title w grafikach

Opis

Informacje:

Autouzupełnianie pustych atrybutów title oraz alt w grafikach jak i linkach,.

Zamawiając u nas moduł, otrzymujesz dodatek do sklepu na platformach Shoper, Click Shop oraz Sklepicom. Moduł do wykorzystania w jednym sklepie. W przypadku chęci zakupu większej ilości możliwość otrzymania rabatu. Po opłaceniu zamówienia, otrzymujesz drogą elektroniczną spakowany folder (rozszerzenie .rar) z instrukcją obsługi oraz niezbędnymi do instalacji kodami. Instalacje możesz przeprowadzić samodzielnie lub poprosić o nią nas, zrobimy to dla Ciebie za darmo! Brak wpływu na aktualizację skórki oraz sklep.

specyfikacja:

  • W przypadku braku atrybutu title w linkach, skrypt pobiera zawartość (nazwę) linka, a następnie dodaje ją w Pole title (usuwa także zbędny kod html)
  • W przypadku braku atrybutów alt lub title w grafikach, Klient dostaje możliwość wpisania owych atrybutów które zostaną przypisane do każdej grafiki bez atrybutów.
  •  Brak wpływu na aktualizacje shopera
  •  Darmowe poprawki związanie z dostosowaniem dodatku do wdrożonych wcześniej modyfikacji lub szablonu

Szczegóły produktu

Specyfikacja