Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Więcej informacji

Sticky menu v2 (proste przyklejone menu)

DARMOWE
Brutto

Funkcja prostego "przyklejonego" menu do górnej krawędzi ekranu. 

Opis

Sticky menu v2 (przyklejone menu)

Informacje:

Moduł dodający funkcję "przyklejonego" menu do górnej krawędzi ekranu. Podczas skrolowania strony menu pozostaje do dyspozycji użytkownika, zawsze w górnej części ekranu. Dzięki czemu klient podczas użytkowania strony, w łatwy sposób może nawigować po wszystkich kategoriach.

Zamawiając u nas moduł, otrzymujesz dodatek do sklepu na platformach ShoperClick Shop oraz Sklepicom. Moduł do wykorzystania w jednym sklepie, w przypadku chęci zakupu większej ilości możliwość otrzymania rabatu. Po opłaceniu zamówienia, otrzymujesz drogą elektroniczną spakowany folder (rozszerzenie .rar) z instrukcją obsługi oraz niezbędnymi do instalacji kodami. Instalacje możesz przeprowadzić samodzielnie lub poprosić o nią nas, zrobimy to dla Ciebie za darmo! Brak wpływu na aktualizację skórki oraz sklep.

specyfikacja:

  •  Przykleja menu na samą górę sklepu (po zeskrolowaniu)
  •  Kompatybilne na telefonach i tabletach.
  •  Brak wpływu na aktualizacje shopera
  •  Darmowe poprawki związanie z dostosowaniem dodatku do wdrożonych wcześniej modyfikacji lub szablonu

Szczegóły produktu

Specyfikacja