Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Więcej informacji

Sticky menu (przyklejone menu)

121.94 zł (netto)
149,99 zł (brutto)
Brutto

Funkcja "przyklejonego" menu do górnej krawędzi ekranu. 

Opis

Sticky menu (przyklejone menu)

Informacje:

Moduł dodający funkcję "przyklejonego" menu do górnej krawędzi ekranu. Podczas skrolowania strony menu pozostaje do dyspozycji użytkownika, zawsze w górnej części ekranu. Dzięki czemu klient podczas użytkowania strony, w łatwy sposób może nawigować po wszystkich kategoriach.

Zamawiając u nas moduł, otrzymujesz dodatek do sklepu na platformach Shoper, Click Shop oraz Sklepicom. Moduł do wykorzystania w jednym sklepie, w przypadku chęci zakupu większej ilości możliwość otrzymania rabatu. Po opłaceniu zamówienia, otrzymujesz drogą elektroniczną spakowany folder (rozszerzenie .rar) z instrukcją obsługi oraz niezbędnymi do instalacji kodami. Instalacje możesz przeprowadzić samodzielnie lub poprosić o nią nas, zrobimy to dla Ciebie za darmo! Brak wpływu na aktualizację skórki oraz sklep.

specyfikacja:

  •  Powiększa wyszukiwarkę (po zeskrolowaniu)
  •  Menu rozwijane po kliknięciu w ikonkę
  •  Kompatybilne na telefonach i tabletach.
  •  Pomoc w dostosowaniu modyfikacji w  przypadku innych szablonów niż podstawowy
  •  Brak wpływu na aktualizacje shopera
  •  Darmowe poprawki związanie z dostosowaniem dodatku do wdrożonych wcześniej modyfikacji lub szablonu

Podgląd

Szczegóły produktu

Specyfikacja