Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Więcej informacji
  • -30%

Ocena produktu na liście produktów

199,99 zł
113.82 zł (netto)
139,99 zł (brutto)
Brutto

Wyświetlanie oceny produktu z dodatkową informacją o ilości ocen na liście produktów. 

Opis

Ocena produktu na liście produktów

Informacje:

Moduł przedstawiający na liście produktów graficzne oceny produktu z dodatkową informacją o ilości ocen. Wyświetla, także oceny przy nowościach i promocjach (strona główna).

Zamawiając u nas moduł, otrzymujesz dodatek do sklepu na platformach Shoper, Click Shop oraz Sklepicom. Moduł do wykorzystania w jednym sklepie, w przypadku chęci zakupu większej ilości możliwość otrzymania rabatu. Po opłaceniu zamówienia, otrzymujesz drogą elektroniczną spakowany folder (rozszerzenie .rar) z instrukcją obsługi oraz niezbędnymi do instalacji kodami. Instalacje możesz przeprowadzić samodzielnie lub poprosić o nią nas, zrobimy to dla Ciebie za darmo! Brak wpływu na aktualizację skórki oraz sklep.

specyfikacja:

  •  Wyświetlanie ocen produktów na listach produktów oraz informacja o liczbie oddanych ocen.
  •  W przypadku większej ilości produktów, ładowanie się ocen może potrwać około 1-2sec, (dodaliśmy efekt ładowania się ocen)
  •  Pomoc w dostosowaniu modyfikacji w  przypadku innych szablonów niż podstawowy
  •  Brak wpływu na aktualizacje shopera
  •  Darmowe poprawki związanie z dostosowaniem dodatku do wdrożonych wcześniej modyfikacji lub szablonu

Podgląd

Szczegóły produktu

Specyfikacja