Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Więcej informacji
  • Nowy

Krótki opis (treść, filmik, grafika) pod ceną produktu

162.59 zł (netto)
199,99 zł (brutto)
Brutto

Nasz dodatek oferuje możliwość dodania dowolnej treści (Grafika, treść, mapka, video) pod ceną lub w dowolnie wybranym miejscu na karcie produktu.

Opis

Krótki opis (treść, filmik, grafika) pod ceną produktu

Informacje:

Dodatek umieszczający krótki opis produktu w dowolnie wybranym przez klienta miejscu, (standardowo pod ceną).
Świetny dodatek do umieszczenia krótkiego video prezentujące dany produkt, Grafiki z zaletami, płatnością lub dowolną treścią.

Zamawiając u nas moduł, otrzymujesz dodatek do sklepu na platformach Shoper, Click Shop oraz Sklepicom. Moduł do wykorzystania w jednym sklepie, w przypadku chęci zakupu większej ilości możliwość otrzymania rabatu. Po opłaceniu zamówienia, otrzymujesz drogą elektroniczną spakowany folder (rozszerzenie .rar) z instrukcją obsługi oraz niezbędnymi do instalacji kodami. Instalacje możesz przeprowadzić samodzielnie lub poprosić o nią nas, zrobimy to dla Ciebie za darmo! Brak wpływu na aktualizację skórki oraz sklep.

Specyfikacja:

  •  Krótki opis produktu w dowolnym miejscu na karcie produktu
  •  Standardowo opis pojawia się pod ceną.
  •  W przypadku wybrania innego miejsca, należy je wpisać w uwagach do zamówienia (Podeślemy poprawkę dodatku drogą mailową)
  •  Instrukcja obsługi zostanie wysłana drogą mailową.

Uwagi:

Jeżeli nie wiesz czy dane modyfikacja będzie działać na Twoim sklepie, daj nam znać.
W razie problemów z instalacją, zawsze możesz liczyć na nasza nieodpłatną pomoc:)

Szczegóły produktu

Specyfikacja