Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Więcej informacji

Krótki opis (treść, filmik, grafika) pod ceną produktu

162.59 zł (netto)
199,99 zł (brutto)
Brutto

Nasz dodatek oferuje możliwość dodania dowolnej treści (Grafika, treść, mapka, video) pod ceną lub w dowolnie wybranym miejscu na karcie produktu.

Opis

Krótki opis (treść, filmik, grafika) pod ceną produktu

Informacje:

Dodatek umieszczający krótki opis produktu w dowolnie wybranym przez klienta miejscu, (standardowo pod ceną).
Świetny dodatek do umieszczenia krótkiego video prezentujące dany produkt, Grafiki z zaletami, płatnością lub dowolną treścią.

Zamawiając u nas moduł, otrzymujesz dodatek do sklepu na platformach Shoper, Click Shop oraz Sklepicom. Moduł do wykorzystania w jednym sklepie, w przypadku chęci zakupu większej ilości możliwość otrzymania rabatu. Po opłaceniu zamówienia, otrzymujesz drogą elektroniczną spakowany folder (rozszerzenie .rar) z instrukcją obsługi oraz niezbędnymi do instalacji kodami. Instalacje możesz przeprowadzić samodzielnie lub poprosić o nią nas, zrobimy to dla Ciebie za darmo! Brak wpływu na aktualizację skórki oraz sklep.

Specyfikacja:

  •  Krótki opis produktu w dowolnym miejscu na karcie produktu
  •  Standardowo opis pojawia się pod ceną.
  •  W przypadku wybrania innego miejsca, należy je wpisać w uwagach do zamówienia (Podeślemy poprawkę dodatku drogą mailową)
  •  Instrukcja obsługi zostanie wysłana drogą mailową.

Uwagi:

Jeżeli nie wiesz czy dane modyfikacja będzie działać na Twoim sklepie, daj nam znać.
W razie problemów z instalacją, zawsze możesz liczyć na nasza nieodpłatną pomoc:)

Szczegóły produktu

Specyfikacja