do kasy suma: 0,00 zł

Kod EAN/GTIN na karcie produktu

ean-gtin.png
  • nowość

Dodatek wyświetla kod "EAN/GTIN" na karcie produktu. To nie tylko ułatwienie dla przedsiębiorców, ale także komfort i pewność dla każdego klienta, który stawia na klarowność i transparentność w dobie szybkich transakcji.

Dostępność: Instalacja 24h
Cena: 249,00 zł 249.00
ilość szt.

towar niedostępny

Dodaj do ulubionych
Producent: Imodules
Kod produktu: BBF1-83997

Opis

{desc/50/}

Kod kreskowy na Twojej karcie produktu

EAN widoczny na karcie produktu to niezbędny element dla każdego świadomego konsumenta, który ceni sobie szybkość, pewność oraz łatwość zakupów.

Główne zalety:

  1. Unikalność produktu: EAN jest jednoznacznym identyfikatorem produktu na całym świecie. Kupujący mają pewność, że otrzymują dokładnie ten produkt, na który się zdecydowali, co eliminuje ryzyko pomyłek podczas zamówień.
  2. Bezpieczeństwo i autentyczność: Dla konsumentów EAN stanowi gwarancję autentyczności produktu. Widoczny kod pozwala na sprawdzenie, czy zakupiony towar pochodzi od legalnego dostawcy, co zwiększa zaufanie do marki.
  3. Kupując produkt z widocznym EAN na karcie produktu, Twój Klient inwestuje w pewność, efektywność oraz zmniejsza ryzyko pomyłki w zamówieniu. To nie tylko ułatwienie dla przedsiębiorców, ale także komfort i pewność dla każdego klienta, który stawia na klarowność i transparentność w dobie szybkich transakcji.

Specyfikacja:

  • Zastosowanie na karcie produktu 
  • Wypełniając pole z kodem kreskowym, ukaże się osobny element, który możemy dowolnie ostylować, by zachować spójność design'u.
  • Skrypt nie obciąża ładowania strony 
  • Kod kreskowy pojawi się wówczas, gdy pole "Kod kreskowy" danego produktu będzie wypełnione

Instalacja 1-2 dni robocze.

 {desc/50/}

{desc/50/}

Informacje:

Zamawiając u nas moduł, otrzymujesz dodatek do sklepu na platformach ShoperClick Shop oraz Sklepicom. Moduł do wykorzystania w jednym sklepie, w przypadku chęci zakupu większej ilości możliwość otrzymania rabatu. Po opłaceniu zamówienia, otrzymujesz drogą elektroniczną spakowany folder (rozszerzenie .rar) z instrukcją obsługi oraz niezbędnymi do instalacji kodami lub dodatek instalujemy sami. Instalacje możesz przeprowadzić samodzielnie lub poprosić o nią nas, zrobimy to dla Ciebie za darmo!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl